Acasa » Fotbal Extern » Stranieri » EXCLUSIV – Olăroiu revine în țară și va merge direct în vizită la Gigi Becali

EXCLUSIV – Olăroiu revine în țară și va merge direct în vizită la Gigi Becali

La sărbătoarea organizată de Al Ain pentru câștigarea clubului, Cosmin Olăroiu s-a afișat cu o poză a lui Gigi Becali imprimată pe tricou.
Daniel Vlad
EXCLUSIV - Olăroiu revine în țară și va merge direct în vizită la Gigi Becali

La sărbătoarea organizată de Al Ain pentru câștigarea clubului, Cosmin Olăroiu s-a afișat cu o poză a lui Gigi Becali imprimată pe tricou.

Fostul antrenor al Stelei și-a anunțat astfel susținerea pentru Gigi Becali, care a fost condamnat la trei ani de închisoare în „Dosarul Terenurilor”.

Zilele următoare, Cosmin Olăroiu urmează să revină în țară și va merge să-l viziteze pe patronul Stelei în arestul din penitenciarul Rahova.

Arabii au fost surprinși de tricoul pe care l-a purtat Olăroiu și i-au cerut explicații.

„Este pentru președintele clubului Steaua, un prieten de-al meu, care se află într-o foarte mare suferință. Este felul prin care eu își declar susținerea pentru el”, spunea Cosmin Olăroiu în urmă cu câteva zile.

 

Comentarii 0

Lasă un răspuns

Trebuie să fii autentificat pentru a publica un comentariu.
  1. Nu folosiți cuvinte care să aducă o vătămare morală celorlalte persoane care comentează.
  2. Vă rugăm să faceți referiri doar la articolul în cauză și să nu folosiți un limbaj vulgar sau care să jignească.
  3. Nu sunt permise comentariile discriminatorii.
  4. Pentru protecția dumneavostră nu folosiți în comentarii informații personale.
  5. Daca aveți vreo plângere legată de administrarea siteului vă rugăm să trimiteți un mesaj la adresa de mail: [email protected]