Acasa » Fotbal Intern » Liga 1 » Au plecat acasă fără bani!

Au plecat acasă fără bani!

Deși aveau programat antrenament ieri la prânz, fotbaliștii echipei severinene au fost anunțați de staff-ul tehnic că nu se mai ține nicio ședință de pregătire în acest an și că sunt așteptați pe 14 ianuarie, la reunire. „Nu a venit nimeni din conducere să stea de vorbă cu noi. Nu avem nici bani să ajungem acasă. Și-au bătut joc de noi", au spus, revoltați, jucătorii.
Au plecat acasă fără bani!

Deși aveau programat antrenament ieri la prânz, fotbaliștii echipei severinene au fost anunțați de staff-ul tehnic că nu se mai ține nicio ședință de pregătire în acest an și că sunt așteptați pe 14 ianuarie, la reunire.

„Nu a venit nimeni din conducere să stea de vorbă cu noi. Nu avem nici bani să ajungem acasă. Și-au bătut joc de noi”, au spus, revoltați, jucătorii.

Comentarii 0

Lasă un răspuns

Trebuie să fii autentificat pentru a publica un comentariu.
  1. Nu folosiți cuvinte care să aducă o vătămare morală celorlalte persoane care comentează.
  2. Vă rugăm să faceți referiri doar la articolul în cauză și să nu folosiți un limbaj vulgar sau care să jignească.
  3. Nu sunt permise comentariile discriminatorii.
  4. Pentru protecția dumneavostră nu folosiți în comentarii informații personale.
  5. Daca aveți vreo plângere legată de administrarea siteului vă rugăm să trimiteți un mesaj la adresa de mail: [email protected]