FOTO: „Adevăratul” Ronaldo, la cură de slăbire! Ce îl motivează pe brazilian

E unul dintre cei mai
FOTO: "Adevăratul" Ronaldo, la cură de slăbire! Ce îl motivează pe brazilian

E unul dintre cei mai buni jucători din istoria fotbalului și pentru mulți a rămas „singurul” Ronaldo. Are două Cupe Mondiale în palmares și medalii de campion din Brazilia, Italia, Olanda și Spania, dar acum trece prin clipe dificile. Devenit între timp „grăsuțul” Ronaldo, atacantul brazilian a început de scurt timp o luptă cu kilogramele în plus.

„E o adevărată dramă pentru mine”, spunea Ronaldo în urmă cu puțin timp, însă e decis să schimbe acest aspect al vieții sale.

E motivat să slăbească până în decembrie, când va organiza un meci amical alături de bunul său prieten Zinedine Zidane. Jurnaliștii din Anglia îi urmăresc acum progresul lui Ronaldo și anunță că faimosul brazilian a început să slăbească. Cel puțin asta arată ultimele imagini surprinse, cu ocazia unei ieșiri al restaurant.

Crezi că va reuși Ronaldo să fie în formă până în decembrie?

RONALDO ACUM

RONALDO ÎN URMĂ‚ CU CÂTEVA LUNI

â

Comentarii 0

Lasă un răspuns

Trebuie să fii autentificat pentru a publica un comentariu.
  1. Nu folosiți cuvinte care să aducă o vătămare morală celorlalte persoane care comentează.
  2. Vă rugăm să faceți referiri doar la articolul în cauză și să nu folosiți un limbaj vulgar sau care să jignească.
  3. Nu sunt permise comentariile discriminatorii.
  4. Pentru protecția dumneavostră nu folosiți în comentarii informații personale.
  5. Daca aveți vreo plângere legată de administrarea siteului vă rugăm să trimiteți un mesaj la adresa de mail: [email protected]