Este Dinamo mai în „groapă” decât pare?** Becali spune că echipa ar putea fi retrogradată din cauza datoriilor

Gigi Becali susține că situația în care se află Dinamo este mai dramatică decât pare. Șeful Stelei spune că datoriile clubului din Ștefan cel Mare
Este Dinamo mai în "groapă" decât pare?** Becali spune că echipa ar putea fi retrogradată din cauza datoriilor

Gigi Becali susține că situația în care se află Dinamo este mai dramatică decât pare. Șeful Stelei spune că datoriile clubului din Ștefan cel Mare sunt mai mari decât cele calculate de actulii acționari, iar dezvăluirea i-a fost făcută de finul său, Cristi Borcea, fost investitor la Dinamo.

„Stați să vedeți, că ei știu doar de 30% din datoriile pe care le au Dinamo. Și atunci, dacă peste un an Dinamo retrogradează din cauza datoriilor, cum pot să fiu eu omologul lui Săvulescu? Eu sunt omologul oamenilor cu angajați, care eu performanțe. Sunt omologul lui Porumboiu, lui Copos, lui Paszkany. Dar când Săvulescu n-are niciun angajat, cum pot să fiu omologul lui?”, a declarat Gigi Becali la gsptv.

Comentarii 0

Lasă un răspuns

Trebuie să fii autentificat pentru a publica un comentariu.
  1. Nu folosiți cuvinte care să aducă o vătămare morală celorlalte persoane care comentează.
  2. Vă rugăm să faceți referiri doar la articolul în cauză și să nu folosiți un limbaj vulgar sau care să jignească.
  3. Nu sunt permise comentariile discriminatorii.
  4. Pentru protecția dumneavostră nu folosiți în comentarii informații personale.
  5. Daca aveți vreo plângere legată de administrarea siteului vă rugăm să trimiteți un mesaj la adresa de mail: [email protected]