Ai o problemă de ordin tehnic?
Scrie-ne la

Ai o propunere?
Scrie-ne la
Liga 1 | "Robocop" îi arată obrazul lui Zotta
Trimite pe:
Facebook
Twitter
Yahoo! Mess

Coman: "Rapidul a pierdut doar 3-4 jocuri din vina mea"

Dănuţ Coman îi răspunde lui Constantin Zotta, după ce oficialul giuleştean a spus despre goalkeeper-ul rapidist că a gafat "atunci când era lumea mai dragă".

"Eu am semnat cu prima echipă, nu cu a doua. În două săptămâni sunt bun de joc. Mie nu îmi spune nimeni ce să fac. Am jucat peste o sută de meciuri la Rapid, doar 3-4 s-au pierdut din vina mea. La Sarajevo, la Arad, cu Steaua. Am mai fost şi accidentat, aşa cum a zis Zotta, dar nu am făcut-o la discotecă. Fanii ştiu că nu sunt rapidist de câteva zile, eu sunt de mult timp, nu voi juca niciodată la Steaua sau Dinamo. Zotta mi-a promis că nu va mai vorbi de acum înainte de mine", a spus Coman la televiziunea gazetei.

Cuvinte cheie: rapid, coman, zotta
Aboneaza-te la:
Email
RSS
Trimite pe:
Facebook
Twitter
Yahoo! Mess
Comentarii / 39 comentarii
Comentează
  • RAPIDULETU

    dani coman mereu in inimile noaste vei fi intotdeauna!!! respect pe viata !! sa plece toti din conducere .. zota esti un jeg o mizerie!!! sa vina razvan!!! mama te iubesc dar nu ca pe rapid!!1

  • bluf

    ala cu steaua ne-a durut cel mai tare mai bine greseai in alte 10 meciuri cu echipe mici decat cu aia....

  • unul

    penibilul ala de zotta ar trebui gonit cu pietre din giulesti. }n rest de acord cu cata 21 un veritabil rapidist pe care il citez dani..peste timp raman lucrurile bune...din 100 de meciuri s`au pierdut 4 din cauza ta...dar sau castigat 96...numai un ingrat ar spune ca tu nu esti rapidist sau ca nu esti bun de rapid...imi aduc aminte ca era sa`ti rupi gatul in ajun de paste intr`un meci cu dinamo...nu se utia asa ceva..ai fost esti si vei ramane ingerul din giulesti

  • nume autor

    zotta sa plece din giulesti, sa ne lase in pace, dani sa revina cat mai repede la echipa

    esti mereu in inimile noastre dani,
    de catre nelutu

  • RrR

    comane esti prea fitos.lasa lingusareala pe langa suporteri pt.ca multi nu te mai sufera.nu ti-ai rupt picioarele la rapid degeaba.ai semnat un contract de munca.ai fost platit pentru ce ai facut, inclusiv in meciul cu steaua..

  • viorello

    sint rapidist din 1966.comentariul facut de "rrr" la 09.57 este perfect.
    respect.

  • baiat desptept

    Dani sincer zi ne si noua tu cam cati bani vroiai ??? dar sicer ??? si tine cont ca ai si tu vreo 30 de ani ....

  • viorello

    comentariul facut de " unul "
    ..din 100 de meciuri s`au pierdut 4 din cauza ta...dar sau castigat 96...
    nu crezi nici tu ce spui,
    salutari. si eu sint rapidist dar nu ai dreptate.

  • grigutza

    ba dani negociaza si u cu ei si salveazane in ***....forza rapid.::::::::**** steaua m u i e steaua

Comentează articolul

Campurile marcate cu rosu nu sunt valide!

Comentariul a fost adaugat!

suporter al echipei:
Stiri comentate in ultimele 24H
142
130
76
71
62
BusinessMagazin.ro
Lupta salariilor: presedintele Basescu vs restul lumiiLupta salariilor: presedintele Basescu vs restul lumii

Presedintele Romaniei nu e deloc bine platit, daca ne raportam la veniturile celorlalti sefi de stat si de guvern...

Topul tarilor cu cei mai putini someri
Cele mai vandute masini de import in primele cinci luni
CSID.ro
Mameloanele "obraznice", la moda in randul femeilor (21:00)Mameloanele "obraznice", la moda in randul femeilor (21:00)

Roxana Papas, timisoreanca de 19 ani care a aparut anul acesta in revista Playboy, este cel mai elocvent exemplu de...

Dureri pe care NU trebuie sa le neglijezi (21:00)
Uita de implantul dentar! In cativa ani va fi posibila regenerarea...
Apropo.ro
Cine este Irina Shayk? (poze & video)Cine este Irina Shayk? (poze & video)

Irina Shayk, cunoscuta si sub numele de Irina Sheik, este un renumit model din Rusia si viitoarea sotie a...

Ai mai vazut masini de 1,8 milioane de euro, cu rotile blocate?
Shakira, amanta fotbalistului Gerard Pique?
ProTVMagazin.ro
Gina Pistol pofteşte la fructul pasiuniiGina Pistol pofteşte la fructul pasiunii

Fosta vedetă PLAYBOY declară că ea şi iubitul ei sunt incompabili, cel puţin atunci când vine vorba de poftele...

Femeia ideală - Produs natural fără E-uri
Sex, droguri şi Bon Jovi
Go4it.ro
Dacă browser-ele de Internet ar fi femei, pe care ai “naviga”? (11:44)Dacă browser-ele de Internet ar fi femei, pe care ai “naviga”? (11:44)

E greu de spus, dar cu siguranţă altele ar fi fost criteriile decât în cazul real, căci...

Vrei să ştii când te urmăreşte Google? Încearcă Google Alarm (15:27)
Orbita, îţi vine să crezi că e un mouse? (14:09)
Showbiz.ro


Cele mai excitante pozitii cu Lupe Fuentes
Cele mai excitante pozitii cu Lupe Fuentes

Admir-o in peste 150 de pozitii pe Lupe Fuentes, actrita porno devenita celebra inca de cand era minora!

Emmy sustine ca a fost acostata de Banel Nicolita
Andreea Mantea l-a vrajit pe Liviu Varciu
Descopera.ro

				
				Tragedie in Arctica: povestea din spatele “tabloului blestemat”				
			Tragedie in Arctica: povestea din spatele “tabloului blestemat”

La 30 kilometri de capitala britanica, in comitatul Surrey, se afla un magnific...

Animale cu probleme de identitate
China lupta impotriva petrolului cu mainile goale (FOTO)
Tare.ro

				
				Italience nudiste pe plaja (00:42)				
			Italience nudiste pe plaja (00:42)

 Si italiencele iubesc sa faca plaja goale.

Idiotul anului a ramas cu BMW X5 in mare (02:57)
Musca trage la blonda (00:26)
TimeoutBucuresti.ro
200 nominalizări la Oscar egal 600 de milioane de dolari.200 nominalizări la Oscar egal 600 de milioane de dolari.

Cele aproape 200 de nominalizări la premiile Oscar adunate de studioul Miramax pe parcursul existenţei sale, nu au...

Francis Ford Coppola îşi deschide un nou restaurant
Spectacolul de dans "PUSH" semnat Russell Maliphant ajunge în octombrie...
OneMagazine.ro


Carla Bruni- Sarkozy debuteaza in cinematografie
Carla Bruni- Sarkozy debuteaza in cinematografie

Filmarile la pelicula "Midnight in Paris", comedie romantica in care Owen Wilson joaca alaturi de Carla, au...

San Pelegrino poarta Missoni
Noul trend: Apa la cutie