Neaga, erou în Azerbaidjan! A marcat golul victoriei şi şi-a ajutat echipa să urce pe podium!
Atacantul Adrian Neaga a marcat unicul gol al partidei pe care
echipa sa, Neftci Baku, l-a câştigat duminică, pe teren propriu, cu
scorul de 1-0 (1-0), în faţa formaţiei FK Baku, într-un meci din
etapa a II-a a play-off-ului campionatului Azerbaidjanului.
Neaga a înscris în minutul 13.
În urma acestei victorii, Neftci Baku a urcat pe locul trei în
clasament, cu 15 puncte, la trei puncte în urma liderului Kazar
Lankaran.

Neaga a marcat



















SCRIETI SURSA MEDIAFAX, TAMPITILOR! DATI COPY-PASTE CA NESIMTITII
W.W.W.GHINIONIST.RO ***** O mare colectie de filme cu subtitrare(peste 1500 de filme), filme de Oscar, filme 2010,filme 2009,filme clasice,filme indiene,filme romanesti.filme la cerere,o mare varietate de seriale TV(Prison Break,Lost,Heroes,Grey's Anatomy,Familia Bundy si multe altele...),filme on-line cu un singur click ... toate intr-un singur loc, din care nu poti sa lipsesti,INCEARCA AZI(uita de torenti sau alte surse) ....***** W.W.W.GHINIONIST.RO
Dupa scandalul de saptamana trecuta cu MM Stoica, Gigi Becali si-a trimis ieri bodyguarzi dupa acesta pentru a-l aduce in fata lui Becali , vedeti video aici cu actiunea acestora:http://tinyurl.com/scandal-mm-bodyguarzi
NU trebuie sa vinzi si nu trebuie sa investesti ! Vrei sa castigi niste bani stand in fata calculatorului doar 3 minute pe zi ? `Acum ai ocazia,te inscrii si primesti 1$ pt. fiecare click din sectiunea View Ads ;cand faci suma minima,dai request payout.
Acceseaza linkul: http://www.grandptc.com/index.php?ref=alexandar
Binenteles ca acolo unde toti jucatorii au serviciu,iar in timpul liber joaca fotbal poate si Neaga.Doar este jucator profesionist.Mi-ar fi rusine mie ca roman sa nu marcheze joc de joc.Doar joaca cu niste copii in definitiv si la uram urmei nu???
www.usebis.tk