Imaginile care îi pot ruina definitiv cariera lui Denis Alibec! Fumează și bea în Vama Veche pentru a uita de accidentări și echipa națională | VIDEO EXCLUSIV

This browser does not support the video element.

Vezi galeria foto - 8 poze

Este bine cunoscută plăcerea lui Denis Alibec de a merge prin cluburi și de a se distra alături de prietenii săi.

Ajuns la 31 de ani, atacantul și-a terminat contractul cu Atromitos, acolo unde a fost împrumutat de către Kayeserispor, și a plecat în vacanță.

Ieșit accidentat din partida cu Bosnia, Denis Alibec încearcă să-și revină după acest an foarte greu pentru el. Acum, atacantul a fost surprins la mare, alături de mai mulți prieteni.

Intrat pe teren în minutul 74 al partidei cu Bosnia ,din cadrul Ligii Națiunilor, Denis Alibec a acuzat dureri musculare după doar zece minute.

Verdictul a fost unul mult mai dur decât se aștepta lumea, iar cei de la FRF au anunțat pe site-ul lor că este vorba despre o leziune musculară. Astfel, Alibec nu a mai evoluat în partida câștigată cu Finlanda și în umilința cu Muntenegru, scor 0-3.

După un campionat deplorabil făcut la Atromitos, 2 goluri și o pasă de gol în 12 meciuri, Denis Alibec a plecat în vacanță pentru a uita de accidentări și de perioada nefastă prin care trece de ceva timp.

Atacantul în vârstă de 31 de ani a fost surprins la mare, în stațiunea Vama Veche, acolo unde a luat parte la o petrecere care a avut loc chiar pe plajă.

În compania mai multor prieteni, Alibec a părut că s-a distrat de minune. Îmbrăcat lejer, într-un tricou alb și o pereche de pantaloni scurți, fotbalistul nu a ezitat să tragă copios din țigară sau să se răcorească cu anumite băuturi.

Denis Alibec a avut în compania sa mai multe domnișoare, alături de care s-a distrat copios și s-a amuzat.

Publicat: 26 06. 2022, 15:00
Actualizat: 26 06. 2022, 17:24