Comentăm împreună la ProSport Special meciul CFR Cluj – Lazio, alături de Dacian Varga și Paul Batin!

Partida dintre CFR Cluj și Lazio se va disputa joi, 23 februarie, de la ora 19:45, pe Stadionul „Dr. Constantin Rădulescu” din Gruia, în cadrul returului optimilor de finală ale Conference League.

Comentăm împreună la ProSport Special meciul FCSB – Universitatea Craiova, alături de Alexandru Bourceanu și un invitat surpriză!

Analizăm împreună această partidă, după ora 21:30, pe canalul de YouTube ProSport și pe pagina de Facebook ProSport.

Alături de moderatorul Alin Grigore, în studio, va fi prezent Dacian Varga, fost campion al României cu Unirea Urziceni, iar prin Skype ni se va alătura Paul Batin, fost atacant la CFR Cluj.

În tur, Lazio a învins-o la limită pe CFR Cluj, scor 1-0, după golul marcat de către Ciro Immobile în prelungirile primei reprize, deși italienii au jucat în inferioritate numerică încă din minutul 15.

Așteptăm impresiile și comentariile voastre despre această partidă, în timpul emisiunii pe YouTube și Facebook!

Publicat: 23 02. 2023, 13:04