CÂȘTIG MAXIM cu doi lei!** Cel mai inspirat român: a câștigat o AVERE în ultimele trei secunde ale unui meci! FOTO Vezi biletul cu 11 meciuri și cotă 26256

Un nou român a dat lovitura la paiuri, după ce a mizat doar doi lei pe un bilet cu 11 meciuri din NHL.

Norocosul parior a ales 11 „soliști” din campionatul Nord-american de hochei și a ghicit incusiv două meciuri terminate la egalitate,

Interesant este că rezultatul final al partidei Calgary – Chicago, scor 2-2 a fost stabilit cu trei secunde înainte de final (minutul 19:57 al reprizei a treia)!

Cu doi lei, acesta a atins câștigul maxim acordat de SuperBet, 40.000 de lei, din care a rămas cu puțin peste 30.000, restul fiind reprezentat de taxe și impozite.