Alături de ce blondă superbă își va petrece timpul liber Darwin Nunez, după ce fotbalistul lui Liverpool a văzut roșu direct la debutul pe Anfield | Galerie FOTO

Darwin Nunez și-a început cu stângul aventura pe Anfield Road.

Chiar dacă „magicianul” uruguayan a marcat senzațional în prima etapă, contra celor de la Fulham, la primul meci disputat pe noul său teren propriu a făcut-o lată.

Liverpool s-a încurcat a doua etapă la rând, reușind doar un egal contra celor de la Crystal Palace, scor 1-1, iar Darwin Nunez a fost actorul principal, primind cartonaș roșu direct.

Darwin Nunez a început titular primul său meci de Anfield Road, însă uruguayanul nu a prins cele 90 de minute pe teren.

În minutul 57, la scorul de 1-0 pentru adversari, atacantul a avut un clinci cu danezul Joachim Anderson. După mai multe reproșuri între cei doi fotbaliști, jucătorul lui Liverpool a decis să-l lovească cu capul în piept pe fundașul celor de la Crystal Palace, văzând direct cartonașul roșu.

Darwin va sta cel puțin 2 etape departe de terenul de fotbal și va rata chiar și derby-ul cu Manchester United, însă nu va fi singur în tot acest timp pentru că o are lână el pe frumoasa sa iubită.

Lorena Manas este o blondă superbă, de origine spaniolă, alături de care starul uruguayan are și un băiețel, pe Darwin Jr.

Înainte de a fi cu starul lui Liverpool, Lorena a fost împreună cu fundașul Barcelonei, Aleix Vidal, alături de care are și o fetiță. De aici a plecat și relația excelentă pe care aceasta o are cu Antonela Roccuzzo, soția lui Lionel Messi.

Publicat: 16 08. 2022, 16:29
Actualizat: 16 08. 2022, 16:44