Biletul specialistului, prezentat de Daniel Nazare la Pariologia, cotă totală de 39 din 8 evenimente! | VIDEO PARIOLOGIA

This browser does not support the video element.

Biletul specialistului, prezentat de Daniel Nazare în cea mai recentă ediție a emisiunii Pariologia, propune o cotă totală de 39, rezultată din 8 evenimente.

Jurnalistul ProSport a mizat pe două meciuri 2. Bundesliga, unul din campionatul Cehiei, unul din cel al Suediei, unul de la Campionatul Mondial de fotbal feminin, respectiv trei partide din Superliga.

Daniel Nazare se așteaptă la un meci destul de echilibrat între Oțelul Galați și FCSB. De asemenea, el crede că sunt șanse mari ca FC Voluntari să înscrie pe terenul Petrolului, în vreme ce, în viziunea sa, Dinamo nu ar avea prea multe șanse în fața celor de la Sepsi Sf. Gheorghe.

„M-am legat și eu un pic de prima etapă din 2. Bundesliga. Hamburg – Schalke, cred că va fi un meci cu goluri, mai ales că e prima etapă, foamea de spectacol, de goluri care există aici, și am luat un GG.

Hannover, pe care o văd favorită cu Elversberg, am luat pauză sau final 1, să nu ne complicăm, mi s-a părut o cotă foarte bună, 1,80.

Am mers și în Cehia, cu Sparta Praga, tot un pauză sau final 2, deși cota aici nu prea ne avantajează. La Oțelul – FCSB, eu cred că până la pauză măcar Dorinel va reuși să țină acest rezultat și e o cotă bună.

Am mers un pic și la Campionatul Mondial de fotbal feminin, pe care îl urmăresc, sunt la curent cu toate rezultatele. Coreea de Sud, care ar învinge Maroc, meciul ăsta este duminică dimineață, ora României cred că 7:30, cu o cotă de 1,55, zic eu, una foarte bună.

Am mers un pic și în Suedia, cu Djurgarden în deplasare, o cotă să spunem de siguranță, X2, 1,30. La Petrolul – Voluntari, am zis că la forța de atac a Voluntariului din ultimele două etape, ar trebui să dea un gol. Și, bineînțeles, Dinamo – Sepsi, unde spun eu 2 solist, 2,05 cotă”, a explicat Daniel Nazare, la emisiunea Pariologia.

Publicat: 28 07. 2023, 17:54
Actualizat: 28 07. 2023, 19:10