VIDEO | Imaginile nebuniei din timpul meciului Brazilia – Costa Rica! Ce a putut face selecționerul Selecao după golul din minutul 90+1

Selecționerul Braziliei, Adenor Leonardo Bacchi sau Tite, a izbucnit în minutul 90+1, atunci când Coutinho a adus Brazilia în avantaj în fața naționalei din Costa Rica. Imaginile cu antrenorul lui Neymar&Co fac înconjurul rețelelor de socializare.

Selecao s-a chinuit 91 de minute pentru a se desprinde pe tabela de marcaj de naționala mai slab cotată, din Costa Rica. Tensiunea și emoțiile și-au spus cuvântul în privința selecționerul Braziliei, care și așa era sub presiune după remiza din primul meci, cu Elveția, scor 1-1.

Tite s-a descătușat la reușita lui Coutinho, a ieșit pe terenul de joc și a căzut, fiind impins de Ederson. Același portar al lui Manchester City a fost cel care l-a ridicat, fiind ajutat de al treilea portar, Cassio.

O Tite caindo na comemoração do gol do Coutinho KKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKK pic.twitter.com/pBojyVVsKL

Publicat: 22 06. 2018, 17:33
Actualizat: 22 06. 2018, 17:34