Dan Şucu a rămas stană de piatră după golul lui Sepsi din prelungirile meciului cu Rapid! Camerele TV l-au surprins prăbuşit emoțional şi secat de orice putere pe patronul milionar, alături de soția lui!

Dan Șucu, patronul de la Rapid, a rămas împietrit după golul primit în prelungiri de la Sepsi. Camerele TV l-au surprins prăbușit total emoțional pe omul cu bani din Giulești.

Dan Șucu a asistat la al patrulea eșec consecutiv al Rapidului, 0-1 cu Sepsi, iar golul primit în prelunguri l-a dărâmat efectiv pe acționarul majoritar din Giulești, aflat la meci din nou alături de soția sa.

Dan Şucu a rămas stană de piatră după golul lui Sepsi din prelungirile meciului cu Rapid! Camerele TV l-au surprins prăbuşit emoțional şi secat de orice putere pe patronul giuleștenilor, alături de soția lui!

Gabriel Debeljuh a marcat singurul gol al meciului, în minutul 90+5, moment în care toți fanii prezenți în Giulești și-au pierdut răbdarea și au început să strige „demsia, demisia”.

Rapid a rămas singura echipă din play-off care nu a obținut nici măcar un punct în cele patru runde disputate.

„Dan e foarte supărat. Când știi că faci absolut totul și nu ți se întorc rezultatele, sigur că ești amărât și decepționat. Nu regretă, nu regretă niciodată ce face. A fost foarte amărât după meciul cu CFR Cluj”, a dezvăluit recent soția sa Diana Șucu.

Publicat: 15 04. 2024, 22:43
Actualizat: 15 04. 2024, 23:25