Gică Hagi, dat de gol de Rapid! Ce i-a zis lui Adi Mutu la finalul meciului din Giulești | VIDEO

Gică Hagi, antrenorul lui Farul Constanța, a fost dat de gol de un filmuleț postat de Rapid pe pagina oficială de YouTube.

La finalul meciului jucat de Farul Constanța cu Rapid, scor 1-1, Gică Hagi a fost surprins gesticulând nervos în direcția lui Adi Mutu, cel care a mers în direcția „Regelui” pentru a-l felicita.

Deși la finalul meciului din Giulești a declarat că nu s-a întâmplat nimic între el și Adi Mutu, lucrurile stau diferit față de cum a spus Gică Hagi.

Rapid a publicat pe pagina oficială de YouTube un filmuleț în care se vede clar ce s-a întâmplat între Gică Hagi și Adi Mutu la finalul meciului din Giulești.

Camerele i-au surprins pe cei doi antrenori din Superliga la finalul partidei. Gică Hagi părea că îi reproșează ceva lui Adi Mutu, în timp ce „Briliantul” i-a zâmbit în timp ce dădea din umeri.

În imaginile postat de Rapid se aude ceea ce i-a spus Gică Hagi lui Adi Mutu. „În prima repriză, trebuia să fie 3-0! 3-0 în prima repriză”, a țipat Hagi spre Adi Mutu în timp ce se îndrepta către vestiare.

Farul Constanța este lider în clasamentul din Superliga, cu 34 de puncte adunate în 15 etape, în timp ce Rapid este pe poziția a doua, cu 29 de puncte. Echipa lui Gică Hagi are 10 victorii, patru egaluri și o înfrângere, iar giuleștenii au pierdut patru partide, au terminat de două ori la egalitate și nouă meciuri le-au câștigat.

Pentru Rapid urmează meciul cu CFR Cluj, duminică, 30 octombrie, ora 21.00, în timp ce Farul joacă la Craiova, cu FC U, vineri, 28 octombrie, ora 21.00.

Publicat: 24 10. 2022, 15:44