Steaua – Dinamo se joacă și azi: juniorii celor rivalelor se înfruntă în două meciuri. Dinamo are deja 1-0

Confruntările dintre Steaua și Dinamo continuă și astăzi. Echipele mari s-au întâlnit aseară și au remizat în Ghencea, scor 1-1, dar azi se înfruntă formațiile de juniori.

La juniori A, Dinamo s-a impus cu 2-1 după golurile marcate de Krausz – minutul 57 (penalty) și Marian Petre – minutul 87. Pentru grupa ’97 a lui Dinamo (juniori B) evoluează Patrick Petre, iar acest meci este în desfășurare în acest moment. În minutul 80, scorul este neschimbat, 0-0.

Partidele se joacă la baza „Granitul” din Pantilimon și sunt urmărite de la fața locului de Ionuț Negoiță, Ionel Dănciulescu și întreg staff-ul administrativ al „câinilor”.

Rămâi pe www.prosport.ro pentru a afla rezultatul partidei dintre Steaua și Dinamo de la juniori B.

Publicat: 02 03. 2014, 16:16
Actualizat: 02 03. 2014, 16:57