VIDEO Șumi nu te uita la faza asta dacă nu vrei să înnebunești!** Golul lui Buga, anulat greșit de brigada de arbitri

This browser does not support the video element.

Cunoscut drept un antrenor coleric și extrem de acid, Marius Șumudică va reacționa foarte dur la finalul partidei cu Concordia dacă meciul se va încheia cu rezultatul înregistrat la pauză, 1-0 pentru oaspeți.

În minutul 24 al confruntării, la aproximativ 10 minute după ce Concordia reușise să deschidă scorul, Buga a înscris și a egalat. Brigada de arbitri a anulat însă golul „stegarilor” pe motiv că mingea centrată din banda stângă de Di Stefano depășise linia de fund a terenului. Reluările TV au demonstrat că arbitrii s-au înșelat la această fază și golul ar fi trebuit validat.

Publicat: 09 04. 2012, 20:04
Actualizat: 10 04. 2012, 13:35