Săgeata a remizat cu ACS Berceni în ultimul amical al elevilor lui Cătălin Anghel

Săgeata Năvodari a întâlnit miercuri, în deplasare, într-o partidă de verificare, divizionara secunda, ACS Berceni. După un meci echilibrat, scorul final a fost 1-1, golul dobrogenilor fiind marcat de sârbul Milos Deleticm,  în minutul 25.

Antrenorul Cătălin Anghel a început partida cu următorii jucători: Buican, Peteleu, Borja, Cr. Munteanu, V. Lupu, S. Pană, Prodanovic, Deletic, Tigoianu, Vezan, Ivanovic, iar în repriza secundă au mai evoluat: Panagopoulos, I. Filip, Fl. Popa, I. Iordache, V. Dinu, S. Chițu.

Cu acest meci, Săgeata și-a încheiat stagiul de pregătire de la Izvorani, iar joi va fi stabilit lotul care vineri va pleca în Antalya, în cel de-al doilea cantonament al iernii .

Publicat: 22 01. 2014, 19:56
Actualizat: 22 01. 2014, 19:57