Răzvan a TURBAT la finalul derby-ului!** I-a făcut PRAF pe arbitri și pe dinamoviști! VEZI cum s-a exprimat fostul selecționer

Giuleștenii au scos un egal în Ștefan cel Mare (0-0), în condițiile în care au evoluat mai bine de o repriză în inferioritate numerică. Herea a fost eliminat în minutul 43, după o intrare dură asupra lui Grigore.

Răzvan Lucescu a fost și el eliminat în debutul părții secunde și a urmărit meciul din tunelul de acces spre vestiare. Antrenorul Rapidului a intrat pe teren la final și a făcut praf brigada de arbitri, condusă de Sebastian Colțescu.

„E bătaie de joc! Distrugeți fotbalul! Vreți să-i faceți campioni pe ăștia? Ă‚știa sunt o rușine în Europa!!!”, a strigat Răzvan Lucescu către arbitri, la finalul partidei.

„Răzvan intră la recidivă. Sancțiunile sunt aspre, el a mai fost eliminat. Îl știam un copil cuminte, nu știu ce e cu el.”, a spus Dumitru Dragomir.

Publicat: 19 09. 2011, 18:48
Actualizat: 19 09. 2011, 18:57