Nibombe l-a bătut pe Eto”o

Fundașul lui Poli, Nibombe, a fost integralist în partida câștigată, surprinzător, de Togo, 1-0 cu Camerun, în preliminariile CM 2010. Singurul gol al partidei a fost marcat de vedeta lui Arsenal, Adebayor. Un alt „timișorean", Artyom Karamyan, a fost integralist în naționala Armeniei, care a remizat, 2-2, cu Estonia, în timp ce Cisovsky a bifat și el toate cele 90 de minute în Anglia - Slovacia 4-0.

Fundașul lui Poli, Nibombe, a fost integralist în partida câștigată, surprinzător, de Togo, 1-0 cu Camerun, în preliminariile CM 2010. Singurul gol al partidei a fost marcat de vedeta lui Arsenal, Adebayor. Un alt „timișorean”, Artyom Karamyan, a fost integralist în naționala Armeniei, care a remizat, 2-2, cu Estonia, în timp ce Cisovsky a bifat și el toate cele 90 de minute în Anglia – Slovacia 4-0.

Publicat: 29 03. 2009, 21:43
Actualizat: 29 03. 2009, 21:44