Grigoraș începe să adune victorii la Cluj: a câștigat amicalul cu Gaz Metan. Vezi ce echipă a folosit

Grigoraș începe să adune victorii la CFR. Fostul antrenor al Pandurilor și al celor de la Oțelul a profitat de pauza dată de meciurile naționalei pentru a vedea la lucru echipa într-un amical. Clujenii au câștigat cu 2-1 în fața celor de la Gaz Metan Mediaș.

Golurile clujenilor au fost marcate de Rui Pedro ‘6 și Obiora ’76. Pentru medieșeni a înscris Avram, în minutul 88.

CFR Cluj a început jocul în următoarea formulă: Mihai Mincă – Hora, Cadu, Ionuț Rada, Camora – Obiora, Dokovic – Deac, Rui Pedro, Costea – Batin.

În repriza a doua, pentru clujeni au evoluat: Amadio – Velayos, Maftei, Piccolo, Sepsi – Obiora (Rui Pedro ’77), Gabionetta – Maah, Voiculeț, Carter (Batin ’77) – Tade.

Publicat: 07 09. 2013, 19:17
Actualizat: 07 09. 2013, 19:18