FOTO | Gnohere, conflict cu fanii olteni! Gestul atacantului francez a scandalizat stadionul din Bănie

Harlem Gnohere (31 de ani) a fost schimbat de Mihai Teja după 15 minute din meciul CraiovaFCSB, din cauza unor probleme musculare. „Bizonul” s-a războit cu fanii olteni, care l-au huiduit în momentul când a ieșit de pe gazon.

Gnohere a ieșit de pe teren în minutul 16 al partidei Craiova – FCSB, la scorul de 0-0, din cauza unor probleme musculare la coapsa piciorului stâng. Ioan Hora i-a luat locul, iar „Bizonul” a avut războiul său cu fanii din tribune, în momentul când a pășit în afara terenului. Suporterii olteni l-au fluierat și apostrofat pe atacant, iar acesta le-a arărat un semn obscen.

Francezul a marcat 15 ori în acest sezon la FCSB în Liga 1 Betano.

Sursa: Ionuț Greere – Sportul Doljean

Publicat: 05 05. 2019, 21:44
Actualizat: 05 05. 2019, 22:07