VIDEO | N-a mai îndurat umilința și a întrerupt meciul :). „Intrusul” care a pătruns pe teren în timpul meciului Beșiktaș – Bayern

O pisică a intrat pe gazon în timpul meciului Beșiktaș – Bayern Munchen, din manșa secundă a optimilor de finală ale Ligii Campionilor.

Felina a ajuns la colțul terenului în minutul 51, iar arbitrul Michael Oliver a oprit jocul pentru circa 60 de secunde, partida reluându-se după ce pisica a părăsit suprafața de joc.

Bayern Munchen s-a impus cu 3-1 pe terenul celor de la Beșiktaș și s-a calificat în sferturile competiției, în tur nemții câștigând cu 5-0.

Golurile învinngătorilor au fost marcate de Alcantara (18), Gonul (46 – autogol) și Wagner (84). Pentru Beșiktaș a înscris Vagner Love (59).

Publicat: 15 03. 2018, 09:10
Actualizat: 15 03. 2018, 09:17