VIDEO** Rusescu, integralist la debut! A ieșit în evidență chiar în primul minut al partidei Sevilla – San Fernando 4-1

Rusescu a debutat aseară la Sevilla și a stat pe teren toate cele 90 de minute ale partidei amicale câștigate cu 4-1, contra celor de la San Fernando.

Fostul atacant al Stelei a ratat chiar în debutul partidei și nu a reușit să se lipească la gol pe toată durata meciului. Sevilla s-a văzut condusă în minutul 30, când Carrion a deschis scorul. Scorul la pauză a fost egal, 1-1, Reyes marcând la 5 minute distanță de la deschiderea scorului. Băieții lui Emery au  trecut la conducerea partidei, prin golurile lui Marko Marin (’55) și Reyes (’63). Rusescu a văzut cartonașul galben în minutul 85, iar Marin a stabilit scorul final, 4-1, în minutul 90.

Publicat: 17 07. 2013, 11:11
Actualizat: 17 07. 2013, 11:23