STRĂ‚LUCEȘTE în Turcia și nu vrea să mai audă de România!** VIDEO Cernat a dat gol de la 30 m echipei care a făcut KO Interul!

This browser does not support the video element.

Florin Cernat a reușit primul său gol în noul sezol pentru Karabukspor, în înfrângerea suferită de formația sa pe terenul lui Trabzonspor, scor 1-3.

Fostul dinamovist a egalat la 1 în minutul 35, cu un șut de la 30 de metri, din lovitură liberă. Căpitan la Karabukspor, Cernat a mai ratat o mare ocazie de a marca în startul partidei, când a lovit bara cu un șut din apropiere.

Trabzonspor e reprezentanta Turciei în Champions League și în prima etapă a obținut o victorie pe terenul Interului.

Vezi rezumatul partidei Trabzonspor – Karabukspor 3-1 (mergi la minutul 1:45 pentru golul lui Cernat)

Publicat: 24 09. 2011, 23:03
Actualizat: 24 09. 2011, 23:08