Ropotan a jucat o repriză în Dinamo Moscova – Spartak Nalcik 2-1

Adrian Ropotan a jucat o repriză în partida câștigată de formația sa, Dinamo Moscova, în fața lui Spartak Nalcik, scor 2-1. Ropotan a intrat pe teren la începutul reprizei secunde și a primit un cartonaș galben în minutul 53. Pentru Dinamo au marcat căpitanul Dimitri Kohlov (79) și de atacantul Alexander Kerjakov (88), în timp ce Leandro (45 - pen) a înscris pentru oaspeți. În urma aceste victorii, Dinamo Moscova a ajuns pe locul trei în campionatul Rusiei, cu 23 de puncte.

Adrian Ropotan a jucat o repriză în partida câștigată de formația sa, Dinamo Moscova, în fața lui Spartak Nalcik, scor 2-1. Ropotan a intrat pe teren la începutul reprizei secunde și a primit un cartonaș galben în minutul 53.

Pentru Dinamo au marcat căpitanul Dimitri Kohlov (79) și de atacantul Alexander Kerjakov (88), în timp ce Leandro (45 – pen) a înscris pentru oaspeți.

În urma aceste victorii, Dinamo Moscova a ajuns pe locul trei în campionatul Rusiei, cu 23 de puncte.

Publicat: 19 07. 2009, 09:52
Actualizat: 19 07. 2009, 09:53