„Nu vreau să știu ce faceți voi acolo!” Panti nici n-a avut curaj să-și întoarcă privirea :)! FOTO Ce făceau Balotelli și Tevez lângă el

Manchester City și Arsenal Londra au încheiat la egalitate, scor 1-1, derby-ul disputat în cadrul etapei a V-a din Premier League, iar românul Costel Pantilimon a urmărit meciul de pe banca de rezerve.

Chiar și așa „Panti” a avut parte de momentul său de „glorie”, fiind vedetă cel puțin pentru câteva secunde. În minutul 17 al reprizei secunde, camerele de luat vederi au suprins probabil „cel mai tandru” moment al partidei, ce i-a avut drept protagoniști pe super atacanții Mario Balotelli și Carlos Tevez.

Cei doi împărțeau o geacă pentru a se încălzi, în timp Costel Pantilimon urmărea extrem de concentrat desfășurarea evenimentelor de pe teren. Imaginea a apărut imediat pe Twitter, iar Balotelli și Tevez au devenit subiect de glume pentru fanii englezi. Nici Pantilimon nu a scăpat: „Uitați-vă la el, îi e și frică să se uite în stânga lui” :).

Publicat: 23 09. 2012, 20:27
Actualizat: 23 09. 2012, 20:33