Ianu, golul 10 în campionatul Elveției

Atacantul român Cristian Ianu de la FC Aarau a marcat miercuri seara al zecelea său gol din actuala ediție a Swiss Super League, în egalul din deplasare cu FC Thun, scor 1-1, din etapa a 26-a a campionatului Elveției. Vârful de 24 de ani, transferat la începutul sezonului de la divizionara secundă AC Bellinzona, a egalat în minutul 49 al întâlnirii.

Atacantul român Cristian Ianu de la FC Aarau a marcat miercuri seara al zecelea său gol din actuala ediție a Swiss Super League, în egalul din deplasare cu FC Thun, scor 1-1, din etapa a 26-a a campionatului Elveției.

Vârful de 24 de ani, transferat la începutul sezonului de la divizionara secundă AC Bellinzona, a egalat în minutul 49 al întâlnirii.

Publicat: 19 03. 2008, 23:57