FRANȚA – Goluri pentru Keșeru și „Para”

Claudiu Keșeru, atacantul celor de la Libourne-Saint-Seurin, a marcat un gol senzațional în partida pierdută de echipa sa la Bastia, în etapa a 25-a din Ligue 2, scor 1-2. Internaționalul român a egalat la 1 în minutul 29, cu un șut de la 35 de metri. În acest moment, Libourne se află pe locul 19, retrogradabil, cu 20 de puncte. Fostul stelist Sorin Paraschiv a marcat ieri cel de-al doilea gol al lui Rimini, victorioasă cu 2-0 în deplasare în fața celor de la Modena, în etapa a 27-a din Serie B.

Publicat: 24 02. 2008, 13:39
Actualizat: 24 02. 2008, 14:23