VIDEO | Imaginea serii în Liga Campionilor! Mourinho a înnebunit după ce Manchester United a câștigat în prelungiri. Bucuria ciudată prin care i-a speriat pe cei din jur

Jose Mourinho a oferit imaginea serii în Liga Campionilor, spre finalul victoriei chinuite a lui Manchester United, scor 1-0, cu Young Boys. De fericire că a obținut cele trei puncte în prelungirile partidei, portughezul a luat un suport de sticle și l-a trântit de teren.

Manchester United s-a chiuit 90 de minute cu Young Boys, dar s-a calificat în cele din urmă în optimile Ligii Campionilor, având șanse chiar la primul loc, deși Juventus are prima șansă.

Fellaini a reușit să încrie în minutul 90+1 printr-o execuție de atacant, deși golul a fost precedat de un henț. A fost momentul în care Mourinho s-a descătușat și, euforic fiind, a dat de pământ cu sticlele destinate „diavolilor”.

„We’ve just scored a goal but we’re talking about Jose Mourinho’s reaction.”@rioferdy5 thinks Jose’s reaction screamed ‘all eyes on me’ 👀 pic.twitter.com/exhIw3WVo5

Publicat: 28 11. 2018, 08:48
Actualizat: 28 11. 2018, 08:58