Reacția lui Ibra după ce a fost implicat în scandalul serii din Ligă. FABULOS | Unde a ajuns tricoul după jocul cu Chelsea | FOTO

PSG s-a calificat în sferturile Ligii Campionilor după un meci electrizant pe Stamford Bridge, echipa condusă de Laurent Blanc, obținând un scor de 2-2 care le-a permis accederea în faza următoare a competiției.

Bucuria e cu atât mai mare cu cât echipa din Capitala Franței a jucat din minutul 32 în 10 oameni după eliminarea lui Ibrahimovic. La partida de pe Stamford Bridge au asistat David Beckham și fiul său Brooklyn.

După o carieră de peste 20 de ani, David Beckham are o colecție impresionantă de tricouri, iar acest hobby a fost preluat și de fiul său Brooklyn, care are o colecție proprie de tricouri.

Ultimul de pe lista sa este cel al lui Zlatan Ibrahimovic din partida de aseară cu Chelsea, puștiul lui Beckam susținând PSG-ul în tribune.

Bucuros pentru cadoul primit, Brooklyn a postat pe contul său de Instagram poze cu tricoul lui Ibrahimovic.

„Mulțumesc pentru tricou Zlatan Ibrahimovic. Bine jucat”, a fost mesajul fiului lui David Beckham.