Rămân o familie și la înfrângere. Jucătorii l-au impresionat pe Reghecampf imediat după meci. Ce s-a întâmplat

Steaua a debutat în grupele Ligii Campionilor cu o înfrângere în deplasarea de la Schalke, scor 3-0. Roș-albaștrii au rezistat până în minutul 67, când o greșeală colectivă a dus la deschiderea scorului.

La 30 minute după fluierul final al arbitrului, Laurențiu Reghecampf a împlinit 38 de ani. Antrenorul a fost felicitat de către colegi și jucători la hotelul unde a fost cazată delegația Stelei, primind în dar un tort.

Jucătorii i-au mai făcut însă un cadou, separat de restul staff-ului. Au strâns bani și i-au cumpărat o geantă Louis Vuitton, una dintre mărcile sale favorite, în valoare de 1.500 de euro. Antrenorul s-a arătat impresionat de cadou, mulțumindu-le jucătorilor.

Publicat: 19 09. 2013, 17:16
Actualizat: 19 09. 2013, 17:17