Nu a fost uitat de giuleșteni!** Edel a scandat cu galeria Rapidului

Rapid are de astăzi un nou team-manager. Cel care va ocupa poziția în care s-a aflat până de curând Cristi Costache este fostul jucător al giuleștenilor, Dănuț Perjă. Acesta a fost adus la insistențele lui Constantin Zotta, cel care îl vede pe fostul fundaș omul perfect pentru a lucra cu Răzvan Lucescu. Dănuț Perjă a evoluat pentru Rapid timp de opt ani, între 2001 și 2009, strângând 135 de meciuri în tricoul alb-vișiniu.

Edel a scandat cu galeria Rapidului

Fost jucător la Rapid între 2005 și 2007, Edel Apoula Bete, actualul portar al lui Hapoel Tel-Aviv, nu a fost uitat de galeria Rapidului. La finalul primei reprize, când oaspeții conduceau cu 3-1, camerunezul a fost chemat de fanii giuleșteni pentru a scanda împotriva Stelei. Altfel, tot la pauză, suporterii alb-vișiniilor și-au huiduit propriii jucători în momentul când aceștia se îndreptau spre vestiare.

Publicat: 01 12. 2011, 08:25
Actualizat: 01 12. 2011, 08:27