Un român a dat lovitura vieții: a câștigat 285 de milioane cu un pariu nebun. FOTO | E incredibil pe ce a pus 2.500 RON

Una dintre marile surprize realizate în ultimele zile în preliminariile Campionatului European din 2016, Polonia – Germania 2-0, nu i-a luat pe nepregătite chiar pe toți microbiștii. Unul dintre pariori a „simțit” chiar și modul în care va decurge partida, astfel că a avut parte de un câștig fabulos – pentru acest lucru a ales Stanleybet, unde a pariat nu mai puțin de 2.500 de lei (adică 25 de milioane de lei vechi!).

Pariorul inspirat a ales varianta x pauză / 1 final, la o cotă excelentă, 12.00. Iar meciul a decurs exact așa cum spera microbistul: nimeni nu a reușit să înscrie înainte de pauză, după care polonezul Milik a deschis scorul în minutul 50. Gazdele au mai marcat o dată, spre finalul partidei, iar pariorul a încasat de la Stanleybet 28.571 lei, aproape 300 de milioane de lei vechi!

Publicat: 14 10. 2014, 20:52
Actualizat: 20 10. 2014, 12:05