Uneori, dragostea suporterilor nu cunoaște margini în manifestări. Bekir Irtegun, jucător la Fenerbahce, a fost sărutat cu foc de un fan fericit că favoritul său a marcat în meciul cu Istanbul BB. Irtegun a înscris în minutul 79 golul de 2-1 pentru echipa sa, care avea să însemne și golul victoriei, și a mers la galerie să sărbătorească.

Un suporter aflat în primul rând l-a luat imediat în brațe prin gard și l-a sărutat cu patos, spre amuzamentul celor aflați de față. Scorul a fost deschis de Fener, prin Baroni, în minutul 5, însă oaspeții au egalat prin Webo, în minutul 19.

Publicat: 09 12. 2012, 22:17
Actualizat: 09 12. 2012, 22:20