Un fan englez a devenit celebru în întreaga lume. VIDEO GENIAL| Ce i-a făcut acestei doamne la pauza partidei Sunderland – Everton

O imagine surprinsă în pauza meciului din Premier League dintre Sunderland și Everton a devenit virală pe net. Fanii de pretutindeni și-au dat cu părerea în privința gestului făcut de un fan al „caramelelor”.

Sunderland – Everton nu s-a ridicat niciun moment la pretențiile unei partide din cel mai puternic campionat al lumii, așa cum este considerat campionatul Angliei de mulți dintre specialiști. La pauză, scorul era 0-0, iar cei mai mulți dintre fani erau plictisiți de desfășurarea de forțe din teren.

Nu a fost și cazul unui susținător al oaspeților, care s-a transformat într-un adevărat „prădător”. Acesta a mângâiat extrem de tandru o doamnă blondă, devenind vedetă peste noapte. Chiar dacă explicația ar sta în faptul că cei doi se cunoșteau, în zona de comentarii de pe site-urile de profil din Regat se discută despre faptul că acesta a fost abia primul contact dintre cei doi. Din păcate, cel care a filmat scena nu a fost inspirat până la capăt, astfel că nu putem observa reacția doamnei.