Steliștii fac „victime” și în China!** ‘Bilă’ a ratat un penalty și și-a îngropat echipa în prelungiri: chinezii îl desființează

Steliștilor nu le merge prea bine în ultimul timp. După coșmarul de la Maccabi, și alți steliști sunt puși la zid. Fostul atacant din Ghencea, Marius Bilașco este desființat de chinezi după ce a ratat un penalty în prelungirile derby-ului cu Beijing Guoan. Tianjin Teda a pierdut acasă cu 0-1, iar „Bilă” rămâne doar cu cele trei goluri marcate până acum pentru echipa sa.

Bilașco a ratat penalty-ul primit de Tianjin Teda în prelungirile meciului, iar chinezii spun că a stârnit consternare printre colegii săi

„Bilașco nu a fost în stare să înscrie nici din penalty după ce a ratat mai multe ocazii în prima repriză. El a stârnit consternare printre colegii săi, este imposibil de înțeles cum a ratat”