S-a grăbit să intre pe teren, dar a uitat că nu poartă șort!** VIDEO Faza de care a râs tot stadionul: când și-a dat seama de gafă

Moment amuzant oferit de muntenegreanul Ivan Kecojevic la partida dintre Beșiktaș și Gaziantep. Fundașul oaspeților a fost introdus pe teren în minutul 67 și pentru că se grăbea să se alăture cât mai repede coechipierilor săi, Kecojevic nu a sesizat că în momentul în care și-a dat jos pantalonii de trening a rămas și fără șort.

Jucătorul s-a îndreptat spre arbitru de rezervă care se pregătea să anunțe schimbare, dar a fost întors din drum de râsetele colegilor de pe bancă. Kecojevic și-a „completat” rapid echipamentul, fără ca vreunul dintre arbitri să observe incidentul, și a intrat pe teren.

Partida Beșiktaș – Gaziantep s-a terminat la egalitate, scor 1-1, oaspeții egalând în minutul 89 deși au jucat mai bine de 30 de minute în inferioritate numerică.

Publicat: 17 02. 2013, 11:47
Actualizat: 18 02. 2013, 00:05