Pariorii sunt în delir după seara trecută, cei care au aflat prea târziu își mușcă pumnii de ciudă! Pontul care a îmbogățit mai mulți români peste noapte

Un meci din prima ligă din Chile le-a făcut mai senin multor pariori începutul de an 2014. Partida dintre Colo Colo și Audax Italiano (2-1) a fost unul dintre jocurile vehiculate pe paginile tipsterilor ca fiind un posibil aranjament de tip „2 pauză / 1 final”. Cota a fost și ea una extrem de atractivă pentru pariori, aceștia putând să își înmulțească de până la 26 de ori suma mizată.

Nu puțini au fost cei care au exultat la finalul meciului care a avut loc luni noapte, de la ora 00:00 și care a avut o desfășurare de infarct. Oaspeții au condus la pauză, după care cei de la Colo Colo au refăcut egalitatea în minutul 66. Golul victoriei gazdelor a picat dramatic, abia în minutul 90.

Publicat: 06 01. 2014, 11:29
Actualizat: 06 01. 2014, 11:30