FOTO A dat lovitura la pariuri în minutul 90+5, cu un meci care a avut o desfășurare ireală! La pauză era 0-2. Ce s-a întâmplat până la final

O partidă disputată aseară în Championship i-a adus unui parior un câștig destul de frumos. Meciul dintre Derby și Yeovil a fost unul destul de suspect, mai ales pentru că a avut o desfășurare ciudată, 2 pauză – 1 final.

Oaspeții conduceau la pauză cu scorul de 2-0, iar în a doua repriză gazdele au reușit să reducă din diferență în minutul 50.  Apoi în minutele de final au reușit să egaleze, iar totul s-a schimbat în minutul 90+5, atunci când au reușit golul victoriei.

Pariorul a postat pe o pagină de Facebook biletul câștigător. Acesta a mizat 450 unități și a câștigat de 19 ori suma investită,  adică 8.550 de unități.

Sursa Foto: Facebook

Publicat: 29 01. 2014, 15:02
Actualizat: 29 01. 2014, 15:03