Ce se întâmplă în vestiarul Realului? VIDEO | Ronaldo a „explodat” când a văzut cum a gafat Casillas. Ce au surprins camerele

Cristiano Ronaldo a reacționat nervos la gafa din minutul 14 al meciului cu Atletico Madrid, când Iker Casillas a scăpat greșit grav la șutul lui Tiago.

În week-end-ul care s-a încheiat, Real Madrid a suferit una dintre cele mai grele înfrângeri pe terenul rivalei Atletico Madrid, scor 4-0. Coșmarul „galacticilor” a început în minutul 14, când Tiago a tras slab, dar Casillas a gafat și a scăpat mingea în poartă.

Camerele de nivelul terenului au surprins reacția lui Ronaldo la greșeala lui Casillas, iar gesturile starului portughez nu sunt deloc pacifiste. Ronaldo a izbucnit când a văzut cum a deschis Atletico Madrid scorul și din imagini se poate observa cum spune ceva, probabil o înjurătură. (CLICK AICI PENTRU VIDEO)!

Publicat: 09 02. 2015, 18:19
Actualizat: 09 02. 2015, 18:20