Cristi Manea, alintat din tribună la CFR – Sevilla! Reacția fabuloasă pe care a avut-o iubita fotbalistului atunci când acesta a intrat la încălzire | VIDEO

Cristi Manea a fost susținut de familie și iubită din tribune la partida CFR Cluj – Sevilla, din 16-imile Europa League.

Iubita lui Cristi Manea, vloggerița Irina Deaconescu, a fost foarte fericită în momentul în care l-a văzut pe fotbalistul CFR-ului la încălzire: ”Uitați-vă la căprioara mea frumoasă!”, a exclamat Irina, fericită.

De altfel, ea a făcut mai multe clipuri video din Tribuna 1 a stadionului din Gruia, unde s-a desfășurat partida. Clipurile video au fost postate la secțiunea ”story”, pe Instagram. Alături i-au fost fratele lui Cristi Manea și mama jucătorului de la CFR Cluj.

CFR Cluj a remizat cu Sevilla, scor 1-1, în cadrul meciului tur din șaisprezecimile Europa League.

Ciprian Deac a deschis scorul în minutul 59, după un penalty acordat cu ajutorul VAR-ului.

Trupa lui Dan Petrescu a făcut impresie bună pe tot parcursul partidei, dar un moment de neatenție al apărării clujene a făcut ca spaniolii să restabilească egalitatea.

En Nesyri a înscris cu poarta goală, în minutul 83 și a stabilit scorul acestei partide, 1-1.

Publicat: 20 02. 2020, 22:57
Actualizat: 20 02. 2020, 22:59