Dulca eliminat de Delta! Tulcea – „U” Cluj 2-1

„U" Cluj a fost eliminată ieri din Cupa României, în 16-imi, de divizionara secundă Delta Tulcea (1-2). Cristi Dulca a pierdut astfel calificarea în optimile Cupei chiar în fața echipei pe care a pregătit-o un sezon și jumătate în trecut. „U" Cluj a fost învinsă cu scorul de 2-1, golul victoriei fiind marcat din penalty, în minutul 84 de către Câju.

„U” Cluj a fost eliminată ieri din Cupa României, în 16-imi, de divizionara secundă Delta Tulcea (1-2). Cristi Dulca a pierdut astfel calificarea în optimile Cupei chiar în fața echipei pe care a pregătit-o un sezon și jumătate în trecut. „U” Cluj a fost învinsă cu scorul de 2-1, golul victoriei fiind marcat din penalty, în minutul 84 de către Câju.

Publicat: 26 09. 2012, 23:29
Actualizat: 26 09. 2012, 23:30