AMEȚITOR! Cel mai dubios meci din turul IV al Cupei: ACS Berceni – CS Buftea** 31-0! Cât a fost scorul la pauză și ce cotă era la 1 solist

Astăzi s-a disputat un nou meci extrem de dubios în România. În turul IV al Cupei României, ACS Berceni (Liga a III-a) s-a impus cu amețitorul scor de 31-0 în fața celor de la CS Buftea (Liga a II-a). La pauză, tabela arăta 12-0.

Oficialii celor de la Buftea se scuză și susțin că scorul a fost cauzat de echipa pe care au fost nevoiți să o trimită în teren, cu jucători care n-au depășit vârstă de 19 ani.

Casele de pariuri anunțatu o partidă echilibrată, cele mai multe oferind o cotă de 2.40 pentru o victorie a Berceniului. Ceea ce s-a întâmplat în teren însă depășește orice imaginație.

Sursa: Liga2.ro

Publicat: 28 08. 2012, 20:09
Actualizat: 28 08. 2012, 20:14