Ion Țiriac a venit să vadă victoria lui Dinamo din Champions League! Ce a făcut în tribună în timp ce „câinii” jucau împotriva lui Kristianstad FOTO

Dinamovistul Ion Țiriac și-a făcut timp pentru a urmări echipa de handbal a lui Dinamo în victoria din grupele Champions League în fața lui Kristianstad, scor 28 – 25.

În urma victoriei de miercuri cu suedezii și a remizei din prima etapă, Dinamo a urcat pe primul loc al grupei din Champions League, iar „câinii” au avut parte și de un suporter de lux în sala din „Ștefan cel Mare”.

În minutul 42 al partidei, miliardarul Ion Țiriac a intrat în sală, unde a fost așteptat de președintele CS Dinamo, George Cosac. Fostul tenismen a avut parte de spectacol în sală, iar acesta a intrat în hora bucuriei.

În puținele minute în care a fost prezent s-a agitat ca un veritabil suporter, fiind chiar în mijlocul suporterilor care au venit să vadă Dinamo.