Ce i-au spus portughezii lui Ladislau Boloni despre performanța Stelei din 1986: „Erați drogați, ați umblat la arbitri”

Joi, 7 mai, s-au împlinit 40 de ani de la succesul irepetabil de la Sevilla. Seara magică în care Steaua a reușit să o depășească pe Barcelona și să câștige Cupa Campionilor Europeni. O performanță unică, o poveste care a uluit toată suflarea continentală a fotbalului. Atunci și în anii care au urmat. Ladislau Boloni … Continuă lectura Ce i-au spus portughezii lui Ladislau Boloni despre performanța Stelei din 1986: „Erați drogați, ați umblat la arbitri”