EPIC! Un fan al lui Liverpool şi-a pierdut telefonul în nebunia creată de golul lui Lovren. Surpriza de proporţii pe care a avut-o în momentul în care l-a recuperat

15 apr 2016 21412 afişări Europa League

Un fan al lui Liverpool a avut parte de o surpriză de proporţii după ce şi-a pierdut telefonul în momentul în care celebra golul marcat de Dejan Lovren în meciul cu Borussia Dortmund.

Liamie Marum se afla în peluza The Kop în momentul în care fundaşul croat a înscris pentru 4-3, în minutele de prelungire, şi i-a adus lui Liverpool o calificare istorică. Doar că s-a bucurat atât de tare încât şi-a dat seama, după ce a trecut euforia, că şi-a pierdut telefonul mobil. După câteva momente, un steward i-a înmânat telefonul, iar fanul a avut parte de o surpriză imensă.

În momentul în care a intrat în galeria foto, fanul a descoperit o imagine pe care nu o avea în telefon înaintea golului: Mamadou Sakho a pus mâna pe telefon şi şi-a făcut un selfie alături de coechipierul Divock Origi, oferindu-i fanului un moment de neuitat.

"Ei bine, ce pot spune? Mi-am pierdut telefonul în timp ce mă bucuram pentru golul lui Lovren în dreptul fanionului. După ce toată lumea s-a întors în peluză, un steward a venit şi mi-a înmânat telefonul. Am verificat şi am găsit asta...", a scris Liamie Marum pe facebook, la câteva minute de la finalul meciului.