Zenga l-a umilit pe Şumudică în Emiratele Arabe! Fostul stelist conducea la pauză cu 3-1. Vezi cât s-a terminat VIDEO

16 ian 2013 9778 afişări Campionate Externe
Zenga l-a umilit pe Şumudică în Emiratele Arabe! Fostul stelist conducea la pauză cu 3-1. Vezi cât s-a terminat VIDEO Zenga l-a umilit pe Şumudică în Emiratele Arabe! Fostul stelist conducea la pauză cu 3-1. Vezi cât s-a terminat

Şumudică rămâne fără victorie la Al Shaab. Ajuns în Emiratele Arabe Unite la sfârşitul lui 2012, fostul antrenor al Rapidului a bifat patru meciuri, în care nu a reuşit decât un egal şi trei înfrângeri.

Echipa românului, Al Shaab a fost condusă în Cupa Emiratelor, la pauză, cu 3-1, după dubla lui Bruno Correa şi reuşita lui Morimoto. Hassan Maatouk a înscris pentru oaspeţi cu trei minute înaintea finalului primei reprize.

După pauză au mai înscris Mascara, Humaid Abdulla Abbas şi Younis Ahmad 67. Al Nasr - Al Shaab 6-1.