Ai o problemă de ordin tehnic?
Scrie-ne la

Ai o propunere?
Scrie-ne la
Nationala | Renunţă la căpitan
Trimite pe:
Twitter
Yahoo! Mess

Nu l-a convins, acum îl "ciupeşte"! Piţi: "Poate Chivu nu mai face faţă! Să ne luam adio de la el"

Piţurcă a declarat că va încerca să îl convingă pe Chivu să revină la naţională. Fostul căpitan al României a dat de înţeles prin impresarii săi că naţionala este un episod închis, iar selecţionerul îl ciupeşte: "Poate nu mai face faţă". Piţurcă acuză felul în care fostul căpitan s-a comportat faţă de el: "Putea măcar să ne salute! E o bilă neagră pentru el"

"Putem să ne luăm adio de la Chivu. Trebuie să o spunem pe cea dreaptă: naţionala nu stă în Chivu, asta e. Chivu putea măcar să ne salute. Dacă voia să revină, putea să facă şi el un pas, măcar să treacă să ne salute când am fost în Italia. E o bilă neagră pentru el. Eu am ţinut mult la Chivu, am reuşit să ne calificăm cu el căpitan", a declarat Piţurcă la gsptv

"Poate Chivu nu mai face faţă! Nimeni nu e de neînlocuit"

"Acum trebuie să ne gândim şi obiectiv la Chivu. Poate nu o mai poate duce pe două fronturi. Dacă el a luat decizia să se retragă, nu e niciun fel de problemă. Nimeni nu e de neînlocuit. Sper să avem două meciuri amicale pe 11 şi 15. Pe 11 jucăm sigur cu Belgia. Poate vom reuşi să aranjăm şi cu Danemarca",
a mai spus seleţionerul

Fii primul care află ultimele ştiri din sport direct pe telefonul tău mobil! m.prosport.ro

Cuvinte cheie: piturca, romania, chivu,
Aboneaza-te la:
Email
RSS
Trimite pe:
Twitter
Yahoo! Mess
Comentarii / 10 comentarii
Comentează
  • Intrati pe cel mai misto joc online,nu necesita mult timp zilnic,copiati acest link si aveti si invitatia de intrare http://www.erepublik.com/ro/referrer/Dgyx1983 Mult succes tuturor.Un motiv in plus sa intrati cat mai multi este ca acum eRomania este in mare dificultate din cauza atacurilor eUngariei.

    suporter Oţelul Galaţi
  • pai abia mai rezista la inter, ce sa mai traga la nationala? lasa ca tot varza suntem si vom fi indiferent daca vine el sau nu, nu sta nationala nici in chivu nici in radoi

  • Te-a dezamagit echipa favorita? Crezi ca poti face treaba mai buna? Hai sa castigi o Cupa Champions League reala in cel mai bun manager de fotbal online gratuit! Patrick Vieira te invita sa castigi un telefon mobil Samsung in finala SuperCupei din Manager League .ro : http://TinyUrl.com/fotbalgratis

  • 4 R U N . R O revine cu JOGGING DEZBRACAT, NUD, GOL. totul, luni pe 4 R U N . R O

  • In siteul de mai sus pe prima pagina gasiti 5 jocuri online in care poti schimba moneda virtuala in bani reali. Incercatile..poate va place careva...sunt gratis.INSCRIEREA NU TE COSTA NIMIK. Preferatu meu e cel din stanga sus!..Bafta!

  • da ,ma, pokeristule , ai dreptate ! lasa ca rezista MOTI !

    suporter Rapid
  • nici spate nu mai face .....doar stapanii lui interlopii albanezi il vad mare fotbalist

    suporter Rapid
  • www.vladisov.com

  • @terente: si in ultimul meci din Liga Campionilor a iesit omul meciului. Cred ca presa italiana e mana in mana cu "albanezii" (si-asa sunt o grmada in Italia).

    suporter Steaua Bucuresti
  • WWW.ESC0RTE69.NET

Comentează articolul

Redactorii Prosport.ro isi rezerva dreptul de a modera comentariile. Sustine-ti echipa si punctul de vedere, dar nu ca pe stadion. Si in limita a 1.000 de caractere.

Campurile marcate cu rosu nu sunt valide!

Comentariul a fost adaugat!

NOU! Ai un gravatar? Scrie în formular adresa de email asociată, şi comentariul tău va ieşi în evidenţă.
(adresa de email nu va fi făcută publică)
suporter al echipei:
Stiri comentate in ultimele 24H
674
165
122
119
85
BusinessMagazin.ro
52 de lucruri utile pe care trebuie neapărat să le ştii - GALERIE FOTO52 de lucruri utile pe care trebuie neapărat să le ştii - GALERIE FOTO

Peste 100 de ani, 500 de milioane de conturi de pe Facebook vor aparţine unor persoane decedate; numele complet...

Cele zece slujbe care nu vor dispărea niciodată - GALERIE FOTO
Cele mai neobişnuite ceasuri din lume - GALERIE FOTO
CSID.ro
Ce să mănânci ca să scapi de durerile menstruale (21:00)Ce să mănânci ca să scapi de durerile menstruale (21:00)

Regimul alimentar trebuie să excludă carbohidraţii rafinaţi: zahăr alb sau brun, produsele de cofetărie şi...

Pentru 7 din 10 români sexul bun înseamnă sănătate (21:00)
Ai probleme cu inima? Înainte de medicamente, alege să-ţi schimbi...
Apropo.ro
Ce s-a ales de predicţiile din 1900 (Partea a II-a)Ce s-a ales de predicţiile din 1900 (Partea a II-a)

Iată continuarea predicţiilor prezentate ieri, scrise acum 100 de ani de un fost inginer al Căilor Ferate...

Se linge de jos în sus, până ajungi la Iisus! (Poze)
Cum să faci un avion propulsat de... muşte!
ProTVMagazin.ro
Pe plaja, vedetele arată şi mai sexy goale!Pe plaja, vedetele arată şi mai sexy goale!

Pe alte meleaguri, vedetele stau în continuare dezbrăcate la soare. Una dintre ele este fiica Ornellei Mutti,...

Filmuleţ XXX Silvina Luna: “N-am avut orgasm când am făcut sex în...
Cele mai scandaloase poze “scurse” ale unui supermodel
Sexgen.ro
Ai da bani să faci sex cu o prostituată grasă?Ai da bani să faci sex cu o prostituată grasă?

Seara începuse promiţător. Băutură era destulă. Voia bună a descălecat la întâlnirea cu tineretul. La...

Cum comunică femeile, cum comunică bărbaţii – partea I
Imbunatateste-ti abilitatile de a face cunnilingus! – partea 1
Showbiz.ro
Pentru un weekend sănătos!Pentru un weekend sănătos!

Cea mai aşteptată zi a săptămânii a sosit. Hai să ne bucurăm de un sfârşit de săptămână de vis!

Are 29 de ani şi este virgină!
Pe timp de ploaie!
Descopera.ro

				
				Ce fel de femei preferă bărbaţii?				
			Ce fel de femei preferă bărbaţii?

Când vine vorba de găsirea unor partenere, bărbaţii nu apreciază neapărat farmecul...

Misterul materialului organic de pe meteoriţii marţieni a...
Secretele fierbinţi ale apariţiei vieţii pe Terra
Tare.ro

				
				Clienta fara chiloti pe ea (01:00)				
			Clienta fara chiloti pe ea (01:00)

 O surpriza "placuta" pentru baiatul care livreaza pizza

Esti un tip al naibii de norocos (02:37)
Daca a vrut sa testeze portbagaju, a ajuns sa testeze si...
Travel.Descopera.ro
O oră pe TamisaO oră pe Tamisa

Între Big Ben şi Turnul Londrei, Tamisa taie malurile într-un unghi larg, cotind dreapta chiar...

Lungul drum spre Lhasa. Ultimul episod: mititel, înfăşăţel
Stuttgart – domeniul Mercedes
OneMagazine.ro


Topul celor mai "hot" femei din lume
Topul celor mai "hot" femei din lume

Fotomodelul Bar Rafaeli, fosta iubită a actorului american Leonardo DiCaprio, ocupă prima poziţie în topul...

Topul celor mai elegante decenii
Valul feminin din cinematografie