Sichitiu: "Ne va lua mult să trecem peste şocul cu Steaua"
"Ne va trebui mult să trecem peste şocul şi atmosfera de după meciul cu Steaua. S-a văzut o schimbare in meciul de azi faţă de cel cu Steaua. Toate meciurile sunt foarte grele, trebuie să le câştigăm. Noi facem eforturi mari să trecem peste factorii colaterali fotbalului." a spus Sichitiu la Sport.ro

Sichitiu: "Ne va lua mult să trecem peste şocul cu Steaua"

















Directorul general adjunct al Rapidului, Grigore Sichitiu, a declarat că înfrângerea de la Buzău, scor 0-1 se datorează stării de tensiune din lotul giuleştean din urma partidei cu Steaua. "Ne va trebui mult să trecem peste şocul şi atmosfera de după meciul cu Steaua
cakacios mic, auzi la el pe cine da vina ca rapid joaca tzurca pe maidan. jegurilor !
va va lua doua diazepame si un calmant. atat.
a, si eventual sa treceti si prin clasa a 3-a, ca si aia e interesanta.
stimati conducatori ai rapidului,mircea rednic v-a defilat azi prin fata ochiului toate "marile" achizitii pe care va laudati ca le-ati facut.
si ce-am vazut???niste "prieteni de fotbalisti",unii dintre ei(j.paolo,matos,despotovici)a vand loc cu greu in lotul vreunei divizionare b de la noi!!!
sa nu ne imbatam cu apa rece,meciul cu steaua a fost o rabufnire de orgoliu a catorva fotbalisti...adevarata valoare a acestui lot este cea de azi!
culegem ce am semanat in iarna,la asa conducatori,asa jucatori! asa ca lasati-o mai moale cu declaratiile,ca echipa asta arata asa de jalnic din cauza voastra!!!
bah sichitiule tu ba esti pe la clubu ala ba esti pe la ceahlaul acuma unde esti? ca eu nu stiu unde....si ce acuzi tu acum e lipsa de profesionalism
bah tu crezi ca daca real madrid i se intampla asa ceva dadea vina pe meciul trecut
esti o scarba
drm bun la clasa a iiia club de zburatoare "all blacks"
normal! vreun an de zile de-acum incolo o sa acuzati steaua pentru insuccesele voastre! daca sunt jucatori profesionisti, sa joace!
contra a jucat admirabil la cateva ore de la decesul tatalui sau. si mai sunt exemple cutremuratoare din lumea fotbalului si nu numai.
eu as vrea sa se rejoace acea partida de la 1-0 pt voi, ca sa nu plangeti toata viata ca v-am furat. dar treceti la munca, plangaciosilor!
romania este o tara unde becali e mai stapan si mai puternic decat ceausescu pe vremuri...o tara fara coloana vertebrala,unde autoritatile impart banii acestui analfabet pe numele lui becali in loc sa faca ordine,autoritatile de la guvern si parlament si pana la politie si jandarmerie,toata lumea ia banii acestui libidinos si tace din gura...pana-i lumea nu va ajunge romania o tara civilizata...ii inteleg pe cei ce fug cu copii lor din acest jeg de societate...
@spagheti - da, hai sa emigram cu totii ca exista oameni ca becali, nici mie nu imi place insa totusi nu exagera, toata lumea se plange ca becali da bani si cumpara in sus si in jos, toti se plang ca sunt furati insa ar trebui mai bine sa lupte si sa bata cu 3, 4-0 nu sa se impiedice aiurea si apoi sa planga ca domle a platit becali arbitru.
frate daca esti tare joci de rupi si ii bati pe toti ca io nu am vazut goluri anulate pana acum, nimeni nu le-a scos mingea din poarta