Ai o problemă de ordin tehnic?
Scrie-ne la

Ai o propunere?
Scrie-ne la
Liga 1 | Antrenorul dinamovist este mulţumit de joc
Trimite pe:
Twitter
Yahoo! Mess

Rednic: "Un egal era echitabil"

Mircea Rednic, tehnicianul formaţiei Dinamo Bucureşti, s-a declarat mulţumit de jocul prestat de elevii săi şi crede că un rezultat de egalitate ar fi fost mai corect.

"Un meci egal era echitabil. Am avut o repriză bună, am avut câteva ocazii. Sunt mulţumit de joc. L aprima fază am acordat un corner foarte uşor, când nu era nimeni de la Rapid. Au fost greşeli colective, te doare când iei gol din asemenea faze. Nu am mai pasat, am intervenit greşelile. La golul doi, în loc să facem fault, l-am lăsat să centreze. Tamaş a făcut un meci bun, aduce un plus pentru Dinamo" a declarat Rednic la televiziunea gazetei

Fii primul care află ultimele ştiri din sport direct pe telefonul tău mobil! m.prosport.ro

Cuvinte cheie: rednic, dinamo, rapid
Aboneaza-te la:
Email
RSS
Trimite pe:
Twitter
Yahoo! Mess
Comentarii / 28 comentarii
Comentează
  • un egal ar fi fost cat o victorie pentru dinamo, avand in vedere cat de prost a jucat! ai gresit echipa din start!

  • domnu rednic...tamas a adus un plus pt dinamo?!...de la el au plecat golurile....cum e posibil ca un jucator care rateaza toata pregatirea de vara cu echipa de club(auxerre) sa fie titular la 3-4 zile de la transfer intr-un derby?!...ca sa nu mai zicem ca domnu moti deja e cu gandu la lazio de da cap in cap cu tamas prin propiul careu!

  • esti bolnav rednic? de unde echitabil un meci egal,la cite ocazii a avut rapid? ai fost la alt meci. peseiro antrenor adevarat,nu tu.acum rapid este o adevarata forta.

  • tvlive.ucoz.net - 50 posturi romanesti si peste 100 straine. urmareste posturile tale favorite

  • am vazut meciul,si desi tin cu cfr,trebuie sa recunsoc ca rapidul joca fotbal,cfr nu mai joaca nimic de aceea e pe locul 9,la fel si dinamo...mai nimic nu a jucat,a dat un gol norocos,in rest ocazi zero,vina este a lui rednic,bratu cu marius niculae nu se inteleg,mijlocul nu joaca nimic,moti e cu gandul la latio,de tamas nu mai zic nimic,marea dezamagire,om de nationala sa faca asemenea greseli este inadmisibil,pregatire zero,rezistenta zero,comunicare zero,ce se astepta ca lobont sa ii zica in franceza ?dupa cum dcurg lucrurile rapid este favorita,dar un sfat pt ei...ati mai fost favorti si ati terminat maijoc, nu va culcati pe o ureche,ca borcea si becali nu sunt prosti.

  • ati dat gol din ofsseid, in momentul sutului m.nicolae era pe directia mingii si l/a impiedicat pe andrade , plus bratu, ambii in ofsseid.e drept ca la 1 la 0, tudor trebuia sa fluiere sfirsitul meciului.numai asa scoateti voi jumatate de ocazie si de gol din ofsseid.cu danciu pe banca v/ai facut singuri viata grea.

  • era si 11 m la cristea daca arbitra borcea, porcea si cu cristea.adica craciunescu si ioanitoaia sustin ca n/a fost 11 m. exagerat este doar cartonasul galben, nu deacordarea unui 11 m inexistent.mai urla borcea o saptamina si vine mititele si va ingroapa definitiv.baiatul de la gspoate esti dinamovist ca si intriibuna ai fost la fel.

  • da_ti foc rednic_esti un lachii

Comentează articolul

Redactorii Prosport.ro isi rezerva dreptul de a modera comentariile. Sustine-ti echipa si punctul de vedere, dar nu ca pe stadion. Si in limita a 1.000 de caractere.

Campurile marcate cu rosu nu sunt valide!

Comentariul a fost adaugat!

NOU! Ai un gravatar? Scrie în formular adresa de email asociată, şi comentariul tău va ieşi în evidenţă.
(adresa de email nu va fi făcută publică)
suporter al echipei:
Stiri comentate in ultimele 24H
575
149
141
110
96
BusinessMagazin.ro
Cele zece slujbe care nu vor dispărea niciodată - GALERIE FOTOCele zece slujbe care nu vor dispărea niciodată - GALERIE FOTO

Unele meserii vor dispărea în următorii zece ani, dar tehnologia pare să nu îi afecteze pe cei cu studii în...

Cele mai neobişnuite ceasuri din lume - GALERIE FOTO
52 de lucruri utile pe care trebuie neapărat să le ştii - GALERIE FOTO
CSID.ro
Ce să mănânci ca să scapi de durerile menstruale (21:00)Ce să mănânci ca să scapi de durerile menstruale (21:00)

Regimul alimentar trebuie să excludă carbohidraţii rafinaţi: zahăr alb sau brun, produsele de cofetărie şi...

Pentru 7 din 10 români sexul bun înseamnă sănătate (21:00)
Ai probleme cu inima? Înainte de medicamente, alege să-ţi schimbi...
Apropo.ro
Ce s-a ales de predicţiile din 1900 (Partea a II-a)Ce s-a ales de predicţiile din 1900 (Partea a II-a)

Iată continuarea predicţiilor prezentate ieri, scrise acum 100 de ani de un fost inginer al Căilor Ferate...

Se linge de jos în sus, până ajungi la Iisus! (Poze)
Cum să faci un avion propulsat de... muşte!
ProTVMagazin.ro
Pe plaja, vedetele arată şi mai sexy goale!Pe plaja, vedetele arată şi mai sexy goale!

Pe alte meleaguri, vedetele stau în continuare dezbrăcate la soare. Una dintre ele este fiica Ornellei Mutti,...

Filmuleţ XXX Silvina Luna: “N-am avut orgasm când am făcut sex în...
Cele mai scandaloase poze “scurse” ale unui supermodel
Sexgen.ro
Ai da bani să faci sex cu o prostituată grasă?Ai da bani să faci sex cu o prostituată grasă?

Seara începuse promiţător. Băutură era destulă. Voia bună a descălecat la întâlnirea cu tineretul. La...

Cum comunică femeile, cum comunică bărbaţii – partea I
Imbunatateste-ti abilitatile de a face cunnilingus! – partea 1
Showbiz.ro
Pentru un weekend sănătos!Pentru un weekend sănătos!

Cea mai aşteptată zi a săptămânii a sosit. Hai să ne bucurăm de un sfârşit de săptămână de vis!

Are 29 de ani şi este virgină!
Pe timp de ploaie!
Descopera.ro

				
				Ce fel de femei preferă bărbaţii?				
			Ce fel de femei preferă bărbaţii?

Când vine vorba de găsirea unor partenere, bărbaţii nu apreciază neapărat farmecul...

Misterul materialului organic de pe meteoriţii marţieni a...
Secretele fierbinţi ale apariţiei vieţii pe Terra
Tare.ro

				
				Clienta fara chiloti pe ea (01:00)				
			Clienta fara chiloti pe ea (01:00)

 O surpriza "placuta" pentru baiatul care livreaza pizza

Esti un tip al naibii de norocos (02:37)
Daca a vrut sa testeze portbagaju, a ajuns sa testeze si...
Travel.Descopera.ro
O oră pe TamisaO oră pe Tamisa

Între Big Ben şi Turnul Londrei, Tamisa taie malurile într-un unghi larg, cotind dreapta chiar...

Lungul drum spre Lhasa. Ultimul episod: mititel, înfăşăţel
Stuttgart – domeniul Mercedes
OneMagazine.ro


Topul celor mai "hot" femei din lume
Topul celor mai "hot" femei din lume

Fotomodelul Bar Rafaeli, fosta iubită a actorului american Leonardo DiCaprio, ocupă prima poziţie în topul...

Topul celor mai elegante decenii
Valul feminin din cinematografie